Tüm Haberler
   Akıllı Tahta Okul Müdürleri ile birlikte
  Çocuk akıllı thtada yazı yazıyor
  Öğrenci akıllı tahta da yazı yazıyor
  Bilgisayar, projeksiyon ve interaktif özellikleri bir arada bulunduran ve derste görsellik imkanı sağlayan 'akıllı tahta' öğrencilere dersleri sevdirdi. Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu'na velilerin katkılarıyla akıllı tahta sistemine geçti. 1 A ve 3 D sınıfları eğitim etkinliklerinde akıllı tahta kullanmaya başladı. 1 A sınıfı öğretmeni Güngör Yazar akıllı tahtanın sınıfa monte edilmesinden sonra öğrencilerin okula daha istekli geldiklerini söyledi.
  kız öğrenci akıllı tahtada yazı yazıyor
  Öğretmen ve öğrenci akıllı tahta
  kız öğrenci yazı yazıyor
  Akıllı tahta sayesinde derslerin daha görsel, daha zevkli geçtiğini belirten Yazar "Aynı zamanda bilgisayara gerek kalmadan tahta aracılığı ile istediğimi yapabiliyorum. Bu da bana zaman kazandırıyor. Akıllı tahtanın sınıfımıza kazandırılmasını sağlayan tüm velilerimize teşekkür ediyorum." dedi.
  Öğretmen akıllı tahtada öğretiyor
  akıllı tahta kullanımı yapılıyor
  Öğretmen akıllı tahta eğitim veriyor
  3 D sınıfı öğretmeni Ömer Çokal ise akıllı tahta sisteminin kullanımı sayesinde derslerde daha rahat olduklarını dile getirerek "Bence tüm okullarımızda olması gereken bir teknoloji." diye konuştu. Okul Müdürü Cumhur Karasu da derslerin akıllı tahta ile daha eğlenceli geçtiğini kaydetti. Akıllı tahtaların bulunduğu sınıflarda artık derslerin teknoloji ağırlıklı olarak işlendiğini dile getiren Karasu, "Derslerde görsel öğeler kullanılarak işlenen konuya ilişkin fotoğraflar, animasyonlar, eğitici filmler bilgisayara gerek kalmadan yönetilebiliyor. Umarım okulumuzun tüm paydaşları bu teknolojiyi benimser. Akıllı tahta kullanılan sınıf sayımızın gelecekte hızla artması hepimizi sevindirecektir." şeklinde konuştu.
  Akıllı tahta nasıl kullanılır
  akıllı tahta programında çalışmak
  1. sınıf akıllı tahta kullanımı
  BİLGİSAYAR, PROJEKSİYON VE İNTERAKTİF ÖZELLİKLERİ BİR ARADA BULUNDURAN VE DERSTE GÖRSELLİK İMKANI SAĞLAYAN 'AKILLI TAHTA' ÖĞRENCİLERE DERSLERİ SEVDİRDİ.
  ilk okul 1. sınıf akıllı tahta
  akıllı tahta okuma yazma
  ilk öğretim akıllı tahta eğitimi
  Öğretmen ve öğrenci akıllı tahta önünde
  birinci sınıf öğretmen akıllı tahtada
  bahçelievler ilköğretim okulunda akıllı tahta
  öğretmen akıllı tahta kursu veriyor
  öğretmen ve öğrenciler akıllı tahta önünde
  Öğrenci akıllı tahta da matematik çözüyor
  Akıllı tahta matematik çözümü
  sınıfta akıllı tahta
  Müdür akıllı tahta tebrik ediyor
InoverDraw Akıllı tahta programi v4.33
©2013 Copyright 2013 Inover Eğitim Teknolojileri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi.