Tüm Haberler
Altınekin okullarına akıllı tahta

 

Altınekin'de bulunan Adem Yıldırım Çok Proğramlı Lesi'si ile Ahmet Yılmaz İlköğretim Okulları Akıllı tahtalarına kavuştu.Kaymakam Mithat Can Kutulca; " Eğitimde ileri Batı ülkelerinin seveyise ulaşabilmek için teknojiyi takip etmemzi gerektiğini, bundan dolayı Altınekin'de eğitim gören öğrecilere teknojolik imkanlandan faydalandırmak amacıyla, ilk adım olarak her biri 3 binlaraya olmak üzere 2 okula 1'er adet Altınekin Kaymakamlığı'nca Akıllı (Süper) Tahta aldıklarını, zaman içerisinde ve imkanlar ölçüsünce ilçedeki diğer Okullara Akıllı Tahta almayı düşündüklerini söyledi.


Adem Yıldırım Çok Proğramlı Lise'nin 10. sınıfına kurulan Akıllı Tahta'nın kullanıma açılması törenine katılan Kaymakam Kutluca; kendi eliyle Akıllı Tahtaya" Eğitim Teknoloji ile Yükselecek, Yükseltecektir". yazarak tantayı öğrencilerin hizmetene açtı.


Törene Altınekin Belediye Başkanı Ali Poçan, Garnizon Komutanı Özcan Aygün, Emniyet Amiri Ahmet Uysal, Milli Eğitim Müdürü Ayhan Tirkil, Şube Müdürü Saim Mudu, Okul Müdürü Celalettin Angın ve Okul öğrecileri katıldılar.InoverDraw Akıllı tahta programi v4.33
©2013 Copyright 2013 Inover Eğitim Teknolojileri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi.