Tüm Haberler
Gülnar Ayvalı Mahallesi Camiinde Akıllı Tahta ile Eğitime Geçildi

 

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi, İlçemizde de Çocuklarımız Yaz Kur'an Kurslarına büyük ilgi gösteriyor. Camilerimizde Kur'an-ı Kerim'in yanında çocuklarımıza dini ve ahlaki bilgiler veriliyor.

 

Yaz Kur'an Kurslarını daha verimli ve daha cazip hale getirmek için, İlçemiz Ayvalı Mahalle camiinde akıllı tahta ile eğitime geçildi. Cami Görevlisi Ali GERLEGİZ, Akıllı tahta sayesinde derslerin daha kolay ve etkili bir şekilde anlatıldığını, çok kısa zamanda Kur'an okumayı öğrendiklerini, Bilgisayar ve projektör desteğiyle çocuklara derslerin yanında dini ve ahlaki filmler izlettiklerini, yarışmalar düzenlediklerini söyledi.

 

Ayvalı Camiini ziyaret edip, ders işlenişini takip eden İlçe Müftüsü Zekeriya KOÇAK'da akıllı tahtayı temin eden ve isminin açıklanmasını istemeyen iş adamlarımıza ve din görevlilerine teşekkür ederken, Ülkemizde henüz çok az camide kullanılan akıllı tahtanın Yaz Kur'an Kurslarına katkısının görülmesi durumunda ileriki yıllarda diğer camilerimizde de yaygınlaştırılacağını söyledi.

 

 

gulnar-kuran-kursu-Akıllı Tahta
InoverDraw Akıllı tahta programi v4.33
©2013 Copyright 2013 Inover Eğitim Teknolojileri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi.