Anamenü
Üretim
 

INOVER EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ 
Inover Eğitim Teknolojileri 1600 m2 kapalı alan fabrikası ile yüksek kalitede teknolojik eğitim araç ve gereçleri üretmektedir. Yenilikçi ve dinamik yapısı ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bu yenilikleri ülkemize kazandırmak için çalışmalarına devam eden bir kuruluştur.

 

 YAZILIM -ARGE
Yüksek yazılım Mühendisleri Kadrosu ile uzun süren ARGE çalışmalarından sonra (hiçbir destek yada teşvik almadan) Türkiye de ilk defa Çelik emaye yüzeyli dokunmatik akıllı tahtaları üretmeyi başarmıştır. 


Inover Draw Akıllı Tahta Programı
Inover yazılım mühendisleri gurubu, akıllı tahtaların daha kolay kullanılması ve yeni eğitim teknolojilerine adaptasyonun daha kolay olması için her geçen gün yazılımlarını geliştirmeye devam etmektedir. Bu geliştirilen yazılımlar kullanıcılara ücretsiz olarak güncelleme olanağı sunmaktadır. Yazılımın geliştirilmesinde kullanıcıların önerileri ön plana alınarak daha etkili ve dinamik yeni özellikler kazandırılmaktadır. Bu konuda siz değerli kullanıcıların değerli önerilerini ve desteklerini bekliyoruz. 


Feedback(Ürünler Kullanıcılarından Geri Dönüşümler): ürünlerimizin çok beğenilmesi ve sorunsuz olarak çalışması yeni teknolojik ürünlerinin geliştirilmesinde bizleri daha da cesaretlendirmektedir. Aynı kalite anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz. 


Multi-touch(Çok Kullanıcı Sistemi):Inover Akıllı Tahtalar üzerinde multi-touch (Çok kullanıcılı) ARGE çalışmalarını devam etmekte ve yine Türkiye de ilk defa Akıllı tahtalar üzerinde multi-touch (çok kullanıcılı) çalışması başarılmıştır. Multi-touch yazılımsal ve donanımsal çalışmalar hızlı bir şekilde devam etmektedir. 


EĞİTİM ARAÇ VE GEREÇLERİ

Inover Eğitim Teknolojileri 2010 yılından itibaren Laboratuvar malzemeleri, yazı tahtaları, mantar panolar, milli levhalar gibi;  eğitim alanında tüm ihtiyaç duyulan eğitim araç ve gereçlerinin üretim ve pazarlamasına başlayacaktır.

Eğitim araç ve gereçlerin üretiminde kalitenin ön planda tutulduğu yenilikçi bir anlayış ile yeni ürünleri ülkemize kazandırmaya devam edecektir.

 
   
 
   
 
   
 
InoverDraw Akıllı tahta programi v4.33
©2013 Copyright 2013 Inover Eğitim Teknolojileri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi.